Пошиття партії регланів

Стильні реглани під замовлення

Наше підприємство займається оптовим пошиттям одягу на замовлення. В спектр наших послуг з пошиття входять найрізноманітніші типи виробів – від побутової та спецодягу, до промислових тканинних виробів. В нашій базі відпрацьованих моделей входить велика кількість одягу – величезний досвід на ринку України зробив нас одним з передових виробників у своїй сфері і зарекомендував нас як відповідального і старанного підрядника з пошиття!

Реглани є затребуваним виробом, які користуються популярністю не тільки серед молоді але і серед всіх вікових категорій. Вільний крій об’єднує в собі строгість крою і одночасно спортивний стиль. Їх можна носити як взимку, під теплим одягом, а й в холодну пору.
Замовлення надійшло від нашого постійного клієнта, який успішно займається розповсюдженням різної молодіжним одягом, серед якої і реглани нашого виробництва! Колір даної моделі – меланж, який можна поєднувати з усією гамою кольорів, а крій вироби гарантує гармонійний вигляд як із спортивним одягом, так і з джинсами або шортами.

Стандартний термін виготовлення на пошиття одягу – два тижні, починаючи від вашої черги на пошиття. Кожен виріб проводить перевірку на якість, упаковується в окрему упаковку і за бажанням замовника маркується необхідної торговою маркою. Розмірний ряд у нас збігається зі стандартами України, які ви можете знайти у вкладці “Пошиття одягу”.

Так само ви можете скористатися послугою нанесення зображення і логотипів. Ми пропонуємо вишивку на тканинах, шовкотрафаретний друк і термодрук. Кожен з цих видів нанесення має свої плюси і переваги. Не варто забувати про те, що деякі види нанесення не поєднуються з різними видами тканин. Шовкотрафаретний друк не лягає на синтетичні волокна, такі як Балон; Вишивка не сполучається з тонкими тканинами, а термопечать наноситься на всі види тканин, але є найбільш дорогим нанесенням.

Як ви можете переконатися, ми пропонуємо широкий спектр послуг та виконуємо виготовлення одягу “під ключ”.

ТОв “Промисловий арсенал” надійний помічник у вашій роботі – висока якість, низькі ціни, найкоротші терміни!
https://www.facebook.com/zcraft777
https://twitter.com/zcraft777
svitshot_news