Каталог продукції

Як вибрати розмір

У разі, якщо ви сумніваєтеся який розмір вибрати згідно міжнародної класифікації, вам допоможе наведена нижче таблиця з зазначеними розмірами для СНД і відповідні їм міжнародні розміри:

 

Обхват в грудях

Міжнародний розмір

44 — 46 (88 – 92)

S

48 — 50 (96 – 100)

M

52 — 54 (104 – 108)

L

56 — 58 (112 – 116)

XL

60 — 62 (120 – 124)

XXL

Корпоративної одягом називається одяг, яка розробляється індивідуально для працівників конкретного підприємства.
Сучасний бізнес складно уявити без корпоративного стилю в одязі. Розуміючи, наскільки важлива репутація для наших клієнтів, ми намагаємося знайти правильне і ефективне рішення будь-якого питання. Наші співробітники розробляють моделі одягу разом з представниками компанії замовника або повторюють за наданими ескізами, кресленнями, фотографіями.
Наша компанія надає широкий спектр послуг з пошиття корпоративного одягу на замовлення для Ваших співробітників. Залежно від цілей, які переслідує замовник, корпоративна одяг може виступати ефективним засобом реклами і дивувати споживача. Широкий вибір спецодягу та робочого одягу. Для офісного персоналу ми пропонуємо пошиття стильних костюмів і жилетів, блуз і сорочок, штанів і спідниць. А для співробітників сфери послуг – розробка індивідуальної уніформи та спецодягу, яка буде враховувати особливості роботи, погодних умов та безпеки.
При цьому ми підбираємо тканини і фурнітуру, щоб вони відповідали фірмовому стилю компанії, а також корпоративним кольорам.
Компанія «Z-craft» впевнена, що вже сьогодні Ви можете отримувати якісну продукцію і не турбуватися про порядність виробника.

Моделі сорочок для пошиття
Великий вибір фасонів сорочок для пошиття форми на замовлення, величезний вибір сорочок і тканин для вашої форменого одягу