Кепки з об’ємною вишивкою

Партія молодіжних кепок з 3D вишивкою виготовлена

Після того, як ми освоїли на нашому підприємстві об’ємну вишивку, вже не перше замовлення успішно доставлений замовникові. Даний метод останнім часом користується високою популярністю у молоді, тому користується підвищеним попитом. В принципі вишивка не є методом нанесення, який вирізняється своєю простотою у виготовленні, а якщо це об’ємна вишивка, то труднощів у виготовленні тільки додається! Процес виробництва таких виробів досить трудомісткий і вимагає від фахівців докладання великих зусиль. Але на щастя наше обладнання з легкістю справляється з таким завданням, як об’ємна вишивка.
В даному замовленні використовувалася щільна тканина, безпосередньо на яку лягає зображення. Об’ємна вишивка проводиться в крої – тобто замовник надає нам лише елементи виробів, на які наноситься вишивка, після цього швейний цех приступає до виготовлення.
Перед тим, як надати зразок замовнику, ми зазвичай перевіряємо на зносостійкість і поведінку вироби в різних температурних режимах – це є важливим етапом у виробництві, так як ми повинні бути на сто відсотків бути впевненими в якості виробів, що виготовляються.
Кепки з об’ємною вишивкою можуть стати яскравим атрибутом споживача, поєднуючи в собі функціональність головного убору в літню пору і стильним доповненням до образу. При цьому вона вигідно вирізняється з-поміж інших вишивок своєю оригінальністю і присутністю обсягу. Якщо ви прийняли рішення розмістити у нас замовлення на об’ємну вишивку, ви можете максимально проявити свою фантазію – будь-які варіації кольорів, методів вишивки, поєднання об’ємної вишивки і стандартної – будь то гладь або застил. Ми не бачимо причин відмовити вам навіть в разі складності замовлення – адже для нас так само дуже важливо набути безцінного досвіду, і чим складніше замовлення, тим цікавіше його виготовлення. Обмежуючись простими виробами ми тим самим будемо стояти на місці як фахівці, а в сучасних ринкових умовах, з підвищеними вимогами і високу конкуренцію – це неприпустимо!
Ми завжди прагнемо йти в ногу з часом і додавати в список послуг, що надаються все більше і більше можливостей!

ТОВ “Промисловий арсенал” надійний помічник у вашій роботі – висока якість, низькі ціни, найкоротші терміни!
https://www.facebook.com/zcraft777
https://twitter.com/zcraft777
Staff_news