Товстовки Капарол

Виконано чергове замовлення для компанії “Капарол”

Компанія Капарол протягом декількох років віддає перевагу нашої компанії для виготовлення брендованої одягу для своїх співробітників. Так склалося, що всім відома компанія не перший рік одягає своїх співробітників з нашою допомогою – спектр наших послуг не обмежений тільки робочим одягом брендований одяг для промоакцій, торгових представників, рекламних акцій і багато чого іншого. ми виготовляємо одяг тільки з тканин високої якості, що поставляється безпосередньо виробниками, тому наша впевненість в якості виробів обгрунтована. У нашій роботі ми віддаємо перевагу якості – і це наше головне умова, адже плідну співпрацю на протязі не одного року роботи є нашим основним пріоритетом! Речі, виготовлені у нас відрізняються високою якістю, ви можете бути впевнені що вони прослужать вам не один рік, за умови дбайливого ставлення до виробу і дотриманню режиму очищення, який вказаний на кожній речі на бирці.
Цього разу “Капарол” замовив у нас виготовлення толстовок з капюшоном. Матеріал даного вироби футер, з нанесеною вишивкою у вигляді фірмового логотипу “Капарол”.
Виріб був виготовлений згідно зразка, наданого замовником. Система нашої роботи передбачає обов’язкове виготовлення зразка на наших потужностях – тільки після узгодження вся партія надходить в роботу.
Пооперационное виготовлення гарантує високу швидкість пошиття виробів. Це обумовлено тим, що в процесі пошиття бере участь не один фахівець – кожен робить тільки строго певну частину роботи, при таких умовах ми можемо в будь-який момент визначити на якому саме етапі стався збій і вчасно усунути помилку.
логотіпірованіе даного замовлення проводилося потужностями нашого підприємства. Як і завжди логотип був виготовлений методом вишивки. Вишивка має багато привілеїв перед іншими видами нанесення і в першу чергу це зовнішній вигляд і висока зносостійкість. Вона не має високих вимог в догляді.
Виходячи з наших технічних можливостей ми можемо в короткі терміни провести логотіпірованія великими тиражами – будь то вишивка або шовкотрафаретний друк.
Вишивка логотипу в даному замовленні проводилася в крої, так як це дуже спрощує виробничий процес і збільшує швидкість виробництва.

ТОВ “Промисловий арсенал” надійний помічник у вашій роботі – висока якість, низькі ціни, найкоротші терміни!
https://www.facebook.com/zcraft777
https://twitter.com/zcraft777
Caparol_news2