Робоче взуття KRAL

Раді Вам повідомити про те, що ми стали офіційними українськими дилерами марки KRAL

що є словацьким виробником взуття.
Наше підприємство готове забезпечувати Вас і ваших співробітників не тільки робочої, брендованої і рекламної одягом, але також і взуттям! Як і у всіх наданих нашими послуги, ми можемо запропонувати вам безмежні можливості у виборі взуття. Крім стандартних моделей, які є складськими позиціями, ми з гордістю можемо повідомити, що готові забезпечити вас взуттям, виготовленої на замовлення – форма, розміри і кольори для нас не є перешкодою – при достатній кількості замовлення ви можете вибрати на свій смак не тільки модель, але так само (як і у випадку з одягом) будь-який колір! Тепер ви можете не турбується про проблему несочетаемости колірної гами одягу і взуття – будь-які корпоративні кольори не є тепер перешкодою!
Крім моделей, всі вимоги до зносостійкості, комфортності і особливих властивостей ми можемо дотриматися – головне ваше бажання. Дана взуття проведена в Європі і відповідає всім вимогам, а саме стандарту за методами випробування спецвзуття ISO 20344: 2004, які прописані державним стандартом. Спецвзуття повинна захищати працівника від несприятливих зовнішніх впливів і при цьому бути досить зручною. У лінійку наданої нами взуття входять моделі для охорони, медичних працівників, працівників будівельної та виробничих сфер. Це можуть бути чоботи, черевики, напівчеревики, туфлі і навіть легкі сандалі (капці). Матеріали з яких виготовляється наша взуття є високоякісними і не містять в собі шкідливих домішок і неприпустимих для людини хімічних елементів. Матеріали є легкими, що важливо для активного використання, що має на увазі в собі високі навантаження на організм людини, і при цьому достатньої міцності, що визначає високу зносостійкість. У ній дотримані анатомічні особливості стопи, що робить використання максимально комфортним.
Для нас не буде проблемою взути не тільки невелике виробництво, а й підприємства з великим штатом співробітників. Моделі, які ми можемо надати, задовольнять навіть найвибагливіші запити замовника і безпосередньо співробітників підприємства.

ТОВ”Промисловий арсенал” надійний помічник у вашій роботі – висока якість, низькі ціни, найкоротші терміни!
https://www.facebook.com/zcraft777
https://twitter.com/zcraft777
boots_news