Шовкотрафаретний друк за вигідними цінами!

Фірма «Z-craft» пропонує своїм клієнтам послуги нанесення шовкотрафаретного друку на текстильні вироби. При цьому друк здійснюється як на натуральних, так і синтетичних тканинах. Наявність необхідного сучасного обладнання дозволяє виконувати широкий спектр послуг в короткі терміни. Ми пропонуємо високу якість і прийнятні ціни.

kollag_chelkotrafaret

Шовкотрафаретний друк на тканині – це метод друку, при якому CMYK зображення створюється шляхом продавлювання пластизольной фарби через трафарет на тканину. Змінюючи розмір вічок сита в полотні трафарету ми можемо досягти будь-якого бажаного якості зображення.

нанесенні зображення даними типом товщина шару фарби може змінюватись широкому діапазоні. випадку, якщо шар вам чимось підходить, зробити кілька технологічних проходів результаті отримаєте товщину зображення, яку відчути дотик. Також візуальної рельєфності це досягнете більше насиченого кольори.
Основна перевага шовкотрафаретного друку в тому, що її можна використовувати на будь-яких матеріалах – в тому числі і на тканині. Обмежень застосуванні шовкографії практично ні. такий вигляд друк ряду з вишивкою має дуже високий творчий потенціал, правильному підході даним питання.

Перевагами шовкотрафаретного друку є низька вартість одного відбитка , висока продуктивність, використання нешкідливих фарб і можливість нанесення друку на крої і в швах.

За допомогою шовкотрафаретного друку не складе ніякої праці нанести на тканину фотореалістичного зображення або логотипу. При правильному догляді за виробом принт шовкотрафарету з легкістю витримує не менше 50 прань завдяки дотриманню технології друку(враховуючи всі норми умов з прання одягу).

Замовляти шовкотрафаретний друк доцільно на тиражі від 50 одиниць.

chelkotrafaret

knopka