З появою на ринку можливості нанести зображення термодруком можливості брендування співробітників та проведення промо акцій стали практично необмеженими.

Спосіб такого перенесення зображення допоможе втілити навіть найсміливіші бажання! Багато організації зараз використовують нанесення свого логотипу термодруком для співробітників як на робочому одязі, так і для проведення рекламних акцій.
Ми розглядаємо як індивідуальні замовлення за вашим макетом з оригінальним малюнком, так і для великих організацій. Ціна і час виготовлення буде залежати від розміру, складності і кількості ваших виробів.
При нанесенні зображення на футболку вона прийме оригінальний і красивий вигляд, завдяки цьому ви будете вигідно відрізнятися зовнішнім виглядом від оточуючих.
Зараз існує величезна кількість видів форменого одягу – при цьому на будь-який з них є можливість нанесення логотипу термодруком. Фартухи, кепки, нарукавники, футболки, толстовки і краватки – можна перераховувати дуже довго, але при цьому обмежень друку цієї продукції немає.

Нами давно і успішно вирішена проблема використання друку на тканинах плівками Siser: P. S. Film(бавовняні і змішані тканини), P. S. Extra(синтетичні тканини), P. S. Stretch(стретчевые тканини), P. S. Electric(плівка з ефектом світловідбивання), P. S. Perfor(перфорована плівка),Videoflex(глянсова плівка),Stripflock(оксамитова плівка), 3D XPD(об’ємна плівка), 3D Techno(об’ємна плівка), P. S. Metallic(плівка металік). Тепер ми не обмежені у фантазіях не тільки щодо видів тканин, але і в якості і зовнішньому вигляді нанесеного зображення. Завдяки особливості плівки італійського виробництва виріб витримує до 30-ти прань без втрати заданих властивостей.

termopechat

За допомогою використання сучасного обладнання нам вдається досягати найвищої якості своєї роботи.

Термодрук можливо виконувати від 1 одиниці.

Головні переваги, якими володіє термодрук:

  • зображення наносяться на будь-які види тканини, як натуральні, так і синтетичні;
  • зображення мають високу контурну чіткість і широку колірну гаму;
  • зображенню можна надати будь-яку фактуру, завдяки застосуванню різних фактурних плівок;
  • зображенню можна надати будь візуальний ефект (наприклад: глянцевий, матовий або фосфоресціюючий);
  • при правильному догляді (прання при температурі не більше 50º), зображення довго зберігають свою якість і яскравість.

 

knopka