Вишивка промислова (машинна)

Вишивка комп’ютерна (машинна) – це переклад зображення за допомогою спеціальних програм у точки, які з’єднуються між собою за допомогою голки і вишивальної нитки.

kollag

Вишивка на наших вишивальних машинах дозволяють вишивати зображення будь-якої складності на швидкостях до 1200 ст/хв Завдяки спеціальним оснасткам ми легко вишьем на готових кепках, рукавах, брючинах. Вишивка проводиться на вишивальних верстатах Velles і які є світовим лідером у виробництві швейного обладнання та зарекомендувала себе компанією, що випускає якісне обладнання з високими показниками продуктивності.

До того ж стібки прострочені в певному напрямку і в певному порядку в кінцевому підсумку створюють справжнє художнє полотно.

vuchivka3

Вишивка може бути унікальним рекламно-інформаційним засобом, не втрачаючи при цьому своєї художньої виразності. Найчастіше використовується для нанесенні товарних знаків на тканину, шкіру, повсть, а також на готові вироби, корпоративний одяг і т. п. Колірна гамма і їх поєднання можливе в будь-яких варіаціях. Товарний знак перетворюється в яскравий атрибут вироби, стаючи органічним елементом її композиції. Вишивати можна на різних видах одягу, в тому числі на уніформи, спецодягу.Вишивка вибір тих, хто бажає, щоб співробітники мали на собі розпізнавальний знак своєї компанії. Місце нанесення не має обмежень будь то головний убір працівника залу або жилет комірника.

Строки виконання замовлення – від одного дня, в залежності від складності зображення і кількості вишивки.
Перевагами комп’ютерної вишивки, безумовно, є швидкість і висока якість, а також здатність вишивати будь-яке зображення. При цьому виконання малюнків може виконуватися в будь-якому розмірі. Не можна не відзначити довговічність комп’ютерної вишивки і стійкість забарвлень ниток. Навіть після багаторазових прань одяг з машинною вишивкою не втратить свій первісний вигляд. Завдяки високій якості більшість фірм, які займаються розробкою рекламних компаній, рекомендують своїм клієнтам саме вишивку.

Якщо розглядати можливості використання комп’ютерної вишивки, то вони не обмежені. Все залежить тільки від вас! У разі ж якщо ви не впевнені з вибором логотипу та місцем нанесення – ми з радістю вам допоможемо, грунтуючись тільки на свій великий досвід у цій сфері!

Вишивка легко виконується на вироби тиражем від 1 одиниці.


knopka