Толстовки під замовлення

У нас ви можете замовити толстовки, які користуються популярністю у наших клієнтів

Дана модель зарекомендувала себе як зручна і практична річ. Раніше вони виготовлялися в чорному кольорі з білою блискавкою, але так як якість і зручність у використанні оцінив не одна людина, то замовник прийняв рішення виготовити у нас партію в різних колірних гамах.
Цей виріб використовується в холодну пору і в періоди незначного зниження температур. Крім того дана модель відрізняється своєю простотою не втрачаючи при цьому свого молодіжного стилю.

При виробництві використовуються тільки тканини вітчизняного виробництва з незначною кількістю поліестеру, який додається в структуру тканини, виконуючи при цьому армуючі властивості – матеріал не “сідає” після прання і надовго збереже свої колірні якості при тривалому використанні.

Дана модель толстовки добре зарекомендувала себе при нанесенні всіх видів логотіпірованія – шовкотрафаретний друк, термодрук і вишивка. Особливо гармонійно виглядає зображення нанесене методом промислової вишивки.

Якщо ви виберете цей виріб для пошиття у нас, то можете бути впевнені у високій якості виробу і довговічності його використання!

ООО “Промисловий арсенал” надійний помічник у вашій роботі – висока якість, низькі ціни, найкоротші терміни!
https://www.facebook.com/zcraft777
https://twitter.com/zcraft777

tolst_news