Замовлення від байк клубу

Виконано замовлення від клубу байкерів “BANDIDOS” з Дніпра

Успішно відвантажено замовлення для клубу байкерів “BANDIDOS” з Дніпра! Це замовлення є утеплені жилети з множинними вставками шевронів, що само по собі цікаво, так як це робота творча, а побажання бородатих і брутальних байкерів не можуть бути залишені без уваги – повинні були бути виконані всі побажання!

Жилет зшита за побажаннями замовника – матеріал вироби грета, утеплена синтепоном. На жилеті безліч нашивок виконаних методом промислової вишивки. Вишивка на тканинах є найбільш візуально вигідним методом нанесення, яскраво виділяється серед інших видів нанесення. Головною перевагою є довговічність вироби – вишивка стійка до стирання, витримує практично всі види обробки виробу.

Процес виготовлення трудомісткий, але при цьому така річ буде довго радувати навіть самий критичний погляд. Так як вишивка в разі утеплених жилетів має на увазі собою нанесення в крої, то після першого етапу виготовлення – розкрою, необхідні деталі відправляються в вишивальний цех. На даному етапі розмічається місце нанесення – дуже важливо зробити це максимально точно, так як при пошитті одягу, при помилках при вишивці, можуть виявиться перекоси в зображенні.

Безпосередньо після вишивки деталі вироби проходять остаточну обробку і після того, як логотип набуває потрібний вид і виглядає ідеально, відправляються в швейний цех, де і відбувається остаточна зборка жилетів.
Всі вироби після пошиття проходять контроль якості, після чого упаковуються і направляються на склад.

Ми щиро сподіваємося що дане замовлення задовольнив всі вимоги замовника – логотип закритого клубу повинен вигідно виділяти власника вироби серед інших подібних виробів, і обов’язково повинен бути пізнаваний!

ТОВ “Промисловий арсенал” надійний помічник у вашій роботі – висока якість, низькі ціни, найкоротші терміни!
https://www.facebook.com/zcraft777
https://twitter.com/zcraft777