Друк та пошив Antonio Biaggi

Виробляємо друк на футболках в Дніпрі

З кожним днем ​​все актуальнішим стає питання про футболках з нанесенням. Наше підприємство виробляє друк на всі види тканин різними методами нанесення -шелкотрафаретная друк, термопечать, вишивка.

Це замовлення було виготовлено за зразком замовника – футболка теніска Antonio Biaggi, з коміром на ґудзиках, в корпоративних кольорах. Теніски виготовлені з кулір, що містить 100% х / б. Нанесення виготовлено шовкотрафаретного печаткою – так як логотип має дрібні елементи, то дане нанесення є найоптимальнішим.

Виготовлення даного вироби складається з ряду послідовних дій.
На початковому етапі тканину направляється в розкрійний цех, де за наперед виготовленим лекалами виготовляється викрійки відповідно до моделі зразка. У разі якщо місць нанесення кілька, то необхідні викроєні деталі направляються на друк. Шовкотрафаретний друк відрізняється своєю можливістю виготовлення недорогих принтів в короткі терміни при високих якості.
Після того, як була проведена друк всі деталі відправляються в швейний цех де наші швачки приступають до остаточної зборки виробів. Всі вироби проходять перевірку ВТК на наявність недоліків – все теніски з огріхами прямують назад в швейний цех для виправлення помилок тому відвантаження замовлення повинна бути на найвищому рівні.
Готові вироби упаковуються і надходять далі на склад.

Доставка готової продукції здійснюється замовником або будь-якої доступної для вас службою доставки.

ООО “Промисловий арсенал” надійний помічник у вашій роботі – висока якість, низькі ціни, найкоротші терміни!
https://www.facebook.com/zcraft777
https://twitter.com/zcraft777
biaggi_news2  biaggi_news