Роздруківка лекал в Дніпропетровську

Роздруківка лекал – необхідний і незамінний етап роботи, якщо ви займаєтеся виготовленням двомірних виробів. Якщо ви хочете працювати в сучасному швейному виробництві і виробляти якісну продукцію, то Вам необхідна висока точність викрійки.

Ми допоможемо роздрукувати на папері всі ваші програмні рішення в САПРе з ідеальною точністю.

Роздруківка лекал

Ґрунтуючись на малюнках клієнта, співробітники нашої компанії допоможуть з такою послугою, як розробка лекал. Розробка лекал – процес, який вимагає підвищеної точності. Підсумком роботи стане надання комплекту лекал, які можуть бути в подальшому отчерчены і роздруковані. Наші фахівці створять якісні лекала і точні викрійки. Адже чим точніше лекало, тим менше потрібно зусиль надалі для «підгонки» вироби. Тому краще, коли лекало виконано індивідуально.

На підставі отриманих лекал – еталонів розробляється повний комплект лекал для подальшого виробництва виробів. Ми роздруковуємо базові комплекти лекал з урахуванням розмірів, зросту, повноти і модельних особливостей.

Роздруківка лекал – це швидко і легко!

Для наших замовників працюють висококваліфіковані дизайнери з великим досвідом роботи у даній сфері, які допоможуть з оцінкою точності лекал, а також на початковому етапі допоможуть розглянути випускається в подальшому продукцію і можливо дати пораду, який полегшить вашу роботу при роздрукуванні лекал. Ми з легкістю перетворимо паперові шаблони в цифрові для наступної градації.

lekala-плоттера

Компанія «Z-Craft» – перспективна компанія, яка використовує і впроваджує новітні технології і якісне сучасне обладнання. Роздруківка лекал проводиться швидко і в строк на новітньому обладнанні – якщо ви зацікавлені в якості виробу, то ви правильно зробите, якщо виберете саме нас!

Всі лекала, які розробляються фахівцями нашої компанії, можуть бути відправлені нашим замовникам по електронній пошті або переміщені на носії інформації самих замовників.