М’які іграшки “Цитрус”

Виготовлена ​​ширяє Магк іграшок для мережі магазинів “Цитрус”

На наше підприємство надійшла заявка на виготовлення партії м’яких іграшок для забезпечення мережі магазинів стилізованими подушечками в рекламних цілях.
іграшки виготовлені з гіпоалергенного матеріалу відповідно до загальноприйнятих вимог до м’яких іграшок. На вироби наноситься вишивка у вигляді очей з посмішкою.
На нашому підприємстві працює система поопераційного отшивам. Суть його полягає в тому, що один виріб проходить ряд оперцій – кожна швачка робить свою певну роботу, завдяки чому швидкість істотно підвищується.
Виготовлення будь-якого виробу проходить ряд етапів перед відвантаженням замовнику. Спочатку робиться розкрійна карта із зазначенням всіх необхідних частин вироби. Після того, як розкрійна карта готова починається безпосередньо виробництво виробів, а саме розкрій. в раскройном цеху вирізаються згідно лекал всі елементи вироби.
Далі готові елементи відправляються в швейний цех, де починається основна робота – збір вироби. Всі елементи проходять обов’язкову перевірку на якість майстром цеху, адже найменший недолік при зшивці може привести до того, що готовий виріб буде мати форму, яка не відповідає еталонному зразку.
Після того як виріб зшитий, все наповнювачі знаходяться на своїх місцях і в принципі може бути надіслано замовнику, воно відправляється на упаковку. На ділянці упаковки відбувається остаточний контроль якості, і в разі шлюбу виріб повертається назад в цех для усунення вад. Упаковані вироби направляються на склад, де очікують коли їх забере безпосередньо замовник або відправки перевізниками України.
Залежно від типу виробу на одному з етапів виріб може бути відправлений у цех друку або вишивки для нанесення логотипу. Тип нанесення вибирається відповідно до побажань замовника – це залежить від бюджету вироби або перевагам замовника до зовнішнього вигляду готового виробу.
Наше підприємство відповідає за якість виготовлених виробів, адже наше основне кредо це в першу чергу якість! Тому, якщо вас цікавить якісне виконання замовлення, демократичні ціни і короткі терміни – зупинивши свій вибір на нас ви не пошкодуєте!

ООО “Промисловий арсенал” надійний помічник у вашій роботі – висока якість, низькі ціни, найкоротші терміни!
https://www.facebook.com/zcraft777
https://twitter.com/zcraft777

Citrus_news