Одяг з принтами

Пропонуємо нанесення зображень на одязі в Дніпрі

Все тепліше і тепліше стає погода, тому потрібно подбати про своє стильному вигляді на літо. Наше підприємство надає широкий спектр послуг в галузі виробництва одягу, однією з яких є нанесення принтів на одяг.
Перед тим як робити замовлення необхідно визначитися з приводу ряду питань, так ми зможемо вибрати оптимальний вид нанесення. Перше, що потрібно знати – скільки ви готові замовити?

При заявці на велику кількість одягу з принтами найоптимальнішим для вас буде шовкотрафаретний друк. Дане нанесення наноситься великими партіями – від 50 штук. Шовкографія відноситься до повнокольорових увазі друку (хоча не виключається одноколірний принт), при якому фарба наноситься безпосередньо на тканину, всмоктуючись в саму структуру волокон. Одяг з принтами, нанесеними шовкотрафаретного печаткою – це яскраві вироби, який витримують понад п’ятдесят прання, не втрачаючи в кольорі і не тріска, на відміну від термопереносу.

Якщо бажаний Вами принт не є повнокольоровим і кількість його невелика, то вам необхідно вибрати термопечать. Вона дорожча в порівнянні з шовкотрафаретного печаткою, виключає повнокольоровий печть, але при цьому имее істотні плюси, до яких відноситься можливість нанести на одяг принти в невеликій кількості і різна фактурність плівок. Сучасні виробники плівок для термодруку пропонують величезну кількість різновидів матеріалу – оксамитові, рифлені різними візерунками, світловідбиваючі, матові, перламутрові і безліч інших різновидів! Якщо вас цікавить логотип нестандартної фактури – у нас ви можете ознайомитись з каталогом можливих нанесень.

Головна умова при замовленні у нас одягу з принтами – це наявність вашого макета, який повинен бути виконаний в форматах .cdr .ai .eps, все інше зроблять наші фахівці, не перший рік працюють в даній сфері!
Якщо ж ви не визначилися з зображенням ми так само допоможемо вам вибрати оптимальний, відштовхуючись від ваших уподобань і вкажемо найбільш вигідне місце нанесення і розмір!

Одяг з принтами – це вибір стильних людей, який вигідно виділить вас серед натовпу, підніме настрій як вам так і оточуючим!

ООО “Промисловий арсенал” надійний помічник у вашій роботі – висока якість, низькі ціни, найкоротші терміни!
https://www.facebook.com/zcraft777
https://twitter.com/zcraft777
sh_news