Процес розробки вишивальних програм є складним і трудомістким. Він включає в себе кілька етапів. Без побудови такої програми вишивка неможлива.

вишивка-вектор

Першим етапом розробки програми для вишивки стає формування векторного зображення з допомогою комп’ютерних програм. Далі створюються команди, які задають рух вишивальної машини в площині. Заключним етапом стає вишивка готового малюнка з допомогою вишивальної машини.

Наша компанія допоможе у виготовленні програми для вишивки на Ваших вишивальних машинах з обов’язковим супроводом текстових зразків і будь-якими доробками при необхідності.

Якщо ж у вас немає бажаного зображення, компанія допоможе розробити дизайн.

vishivka-news

тобто, програми, які створює наша компанія, відрізняються високою якістю. А вишивка на основі наших програм добре вишивається, не має обривів і обрізів.

Комп’ютерна вишивка користується великим попитом, тому що має ряд незаперечних переваг. Вона відрізняється довговічністю і підвищеною стійкістю фарбування ниток. Не можна не відзначити дорогий і ефектний зовнішній вигляд виробу з комп’ютерною вишивкою. Саме тому наша компанія рекомендує своїм клієнтам машинну вишивку.

Для комп’ютерної вишивки може бути використані складні малюнки, які з легкістю наносяться на головні убори, футболки, жилети, робочу форму, куртки.

Вибираючи компанію «Z-craft» ви отримаєте готові складні вишивальні програми і налагодите своє виробництво.