Щодня кожен з нас бачить у повсякденному житті результати плоттерною порізки. Це оформлення вітрин, кіосків, виготовлення різних рекламних матеріалів, табличок і багато іншого.

Маєте час для творчості або хочете спробувати почати рекламний бізнес без ризиків? Ми з задоволенням виконаємо порізку будь-яких плівкових носіїв за Вашим макетом в найкоротші терміни.

Як виробляється плоттерна порізка?

plotter1

На комп’ютері задається векторний макет, який з допомогою певних програм передається на плоттер. А плоттер в свою чергу повторює з високою точністю передані йому дані векторного макета, прорізаючи плівку до підкладки. Після того, як плоттер вирізав макет на папері (підкладці), наші фахівці можуть за бажанням замовників прибрати всі непотрібні елементи, залишивши при цьому тільки ті, які будуть приклеюватися.

plotter2

Зображення, яке виконано з допомогою плоттерною порізки легко переноситься на будь-яку поверхню. Простими словами, створюється трафарет з плівки, яку потім приклеюють на будь-які поверхні.

Ми виконуємо порізку таким чином, що надріз, зроблений плоттером, не зачіпає підкладку. Внаслідок чого, вирізане зображення з легкістю наноситься на поверхню.

plotter3

Компанія « Z-craft» використовує сучасні високоякісні плоттери, які виконують різання з високою точністю. Точність порізки обумовлюється вакуумним притиском листа, яка й утримує лист на місці.